Biyomed Hakkında

Türkiye, IVD (in vitro diagnostic) pazarına uzun yılların tecrübesi ışığında giren firmamız / şirketimiz yeni ürünler ile hem halkımızın hayat kalitesini arttıracak hem de küresel vizyonda bilim otoriteleri tarafından tercih edilen ürünleri ülkemize kazandırmak amacıyla Biyolojik Analiz Medikal olarak hizmetinizdeyiz.
Son yıllarda var olan değişim rüzgârıyla beraber her geçen gün geliştirmeyi ve yenilenmeyi temel ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Edirne’den Kars’a kadar yayılan ülke çapında hizmet veren firmamız, İstanbul merkezli olmak üzere, Ankara ve İzmir’ de faaliyette bulunan konusunda iyi yetişmiş Teknik Servis ve Uygulama Uzmanları ile güvenilir test sonuçlarının zamanında verilmesine yardımcı olarak, tanı ve tedavinin hızlanmasına katkıda bulunmaktayız.

Misyonumuz

Test doğruluğunda, Türkiye’nin güvenilir firması olmak, beraberinde bünyemizde yer alan yeni laboratuvar cihazları ve yeni kalite kontrol programları ile Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer almak amacıyla sağlık hizmet süreçlerinin sürekli geliştirilmesine ve iyileştirilmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Uluslararası standartları gözeterek ve bu standartlarda hizmet üretenlerin gelişimlerini takip ederek, müşterilerimizin istek ve beklentilerine göre oluşturduğumuz hizmetlerimizi konusunda eğitilmiş personel ile daha kısa sürede ve ekonomik olarak vermeyi, müşteri memnuniyetini her daim referans alarak, sağlık sektöründe küresel ve bölgesel boyutta hizmet sağlayıcısı olmayı hedeflemiş bulunmaktayız.